Sklep i serwis

serwis

W sklepie, który znajduje się w budynku klubowym można kupić wszystko co jest potrzebne do gry w tenisa lub squasha. Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się na rynku firmami sportowymi. Przy zakupie rakiety może pomóc wykwalifikowana obsługa, a dodatkowym udogodnieniem dla klienta jest możliwość przetestowania rakiety na naszych kortach, co znacznie redukuje możliwość złego wyboru sprzętu.

sklepJesteśmy szczególnie związani z firmą Prince oraz Tecnifibre, która oddaje nam na stałe do testów wszystkie modele nowych rakiet tej marki. Poza tym oferujemy Państwu profesjonalny serwis - zerwany naciąg wymieniamy w ciągu 30 minut, a grę można kontynuować wypożyczoną rakietą. Dysponujemy pełną gamą profesjonalnych naciągów tenisowych i squashowych.

Rozpoczęliśmy współpracę z amerykańską firmą tenisową K-Swiss, która w 2010 roku zadebiutowała w Polsce, ale na światowym rynku tenisowym znana jest od lat.

 

Sklep i Serwis_1 Sklep i Serwis_2 Sklep i Serwis_3 Sklep i Serwis_4 Sklep i Serwis_5 Sklep i Serwis_6 Sklep i Serwis_7 Sklep i Serwis_8 Sklep i Serwis_9

 
 

Partnerzy